Hopililere özel kampanya

Hopililere özel kampanya

Hopililere Özel %10 İndirim

Malatya'da araç kiralama sektörünün öncülerinden olan Carlife Rent a Car, Hopililere özel %10 indirim kampanyası ile araç kiralamak isteyen Hopi kullanıcısı müşterilerine uygun fiyatlı araç kiralama fırsatı sunmaktadır.

Kampanya kapsamında Hopi üyesi olan ve uygulama üzerinden araç kiralayacak olan kişiler, kiralama bedelinin %10'unu tasarruf ederek aynı zamanda “Paracık” sahibi olabilecekler. Kampanya, 30.06.2024 tarihine kadar geçerli olacak.

Hopililere özel %10 indirim kampanyası, özellikle Malatya'da araç kiralayacak olan Hopililerin yüzünü güldürecek. Kampanyadan yararlanmak için hemen araç kiralama firmamızla iletişime geçerek kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ardından kiralamak istediğiniz aracı belirledikten sonra net araç kiralama bedeli üzerinden uygulanacak %10 indirimden yararlanarak oldukça uygun fiyatlarla harika bir kiralık araç deneyimi yaşayabilirsiniz.

Carlife Rent a Car, sizler için her zaman kazandıran fırsatlar sunmaya devam edecektir. “Kampanya” sayfamızı takip etmeye devam edin.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için öncelikle Hopi üyesi olmanız gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak için Hopi üyesi olmak ve araç kiralama işlemi öncesi Hopi kimliğini tanıtmak yeterlidir. Hopi üyesiyseniz kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

Carliferentacar.com internet sitesini üzerinde yer alan adres ve iletişim bilgileri üzerinden ziyaret edebilirsiniz.

 • +90 549 440 22 44 numaralı telefon numaramızı arayarak iletişime geçebilirsiniz.
 • Rezervasyon sırasında Hopililere özel %10 indirim kampanyasından yararlanmak istediğinizi belirtin.
 • Rezervasyonunuz onaylandığı anda Hopi hesabınıza %10 indirim tutarı yansıtılacaktır.

Kampanya Kapsamındaki Araçlar

Kampanya Carlife Rent a Car'ın tüm araç kategorilerinde geçerli olacak. Kampanya kapsamında kiralayabileceğiniz araçlar arasında Tesla, Togg, BMW, Audi, Dacia, Ford, Toyota, Renault gibi tüm önemli markaların en konforlu ve kaliteli araçları yer almaktadır.

Carlife Rent a Car, sahip olduğu zengin araç filosu çeşitliliği sayesinde araç kiralamak isteyen müşterilerimize ihtiyaç duydukları veya istedikleri her türden, markadan ve modelden aracı en uygun fiyatlarla ve özel kampanya ve fırsatlarla sunmaktadır.

Hopililere özel %10 indirimden yararlanarak hangi araçları kiralayabileceğinizi bizlerle iletişime geçerek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 30.06.2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak kiralamalarda geçerlidir.
 • İbraz edilen GSM bilgisinin ve numarasının kiralama yapacak müşteriye ait olması gerekmektedir.
 • Kampanyada kapsamında net araç kiralama tutarı üzerinden %10 indirim kazanılmaktadır.
 • Kampanya için firmamızın genel kiralama koşulları geçerlidir.
 • Kampanya devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Hopi ve Car Life Rent a Car, kampanya kapsamında, koşul ve süre için değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
 • Hopi Paracık’ları firmamızdan yapılan araç kiralamaları için ödemelerde kullanılamamaktadır.
 • Paracık yüklemesi fatura kesimiyle birlikte gerçekleşmektedir.
 • Kampanya 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerli olacak ve bu tarihten sonra kampanyadan yararlanılamayacaktır.

Kampanya Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyadan Yararlanmak İçin Hopi'ye Üye Olmak Zorunlu Mu?

Evet, kampanyadan yararlanmak için Hopi'ye üye olmanız zorunludur. Hopi üyesi değilseniz, kampanyadan yararlanmak için öncelikle Hopi'ye üye olmanız gerekmektedir.

Kampanya Hangi Banka Kredi Kartları İle Geçerli?

Kampanya, Hopi'nin anlaşmalı olduğu banka kredi kartları ile geçerlidir. Bu kartlar arasında Akbank, Garanti BBVA, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve Denizbank yer almaktadır.

Kampanya Hangi Araç Kategorilerinde Geçerli?

Kampanya Carliferentacar'ın tüm araç kategorilerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında kiralayabileceğiniz araçlar arasında binek otomobiller, SUV'lar, ticari araçlar ve elektrikli araçlar yer almaktadır.

Kampanya Hangi Tarihlere Kadar Geçerli?

Kampanya, 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır. Müşterilerimiz bu tarihe kadar Hopililere özel %10 indirim kampanyasından yararlanabilmektedir.

Whatsapp Telefon