Sivas Havalimanı-VAS

Tarihi geçmişi Anadolu Selçuklu Devleti’ne kadar uzanan Sivas şehri, doğal güzellikleri, eski ve yakın tarihi ile en güzel illerin başında yer almaktadır. Sivas turizm açısından da gelişmiş olan illerden biridir. Bu nedenle Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehre ulaşımın büyük bir kısmını karşılayan uçuşları ile 1990 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı ilk olarak askeri amaçlarla kullanılmak için 1957 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. 1990 yılında ise sivil havacılığa açılmıştır. İç Anadolu bölgesinde yer alan Sivas, İpek Yolu üzerinde yer aldığı için tarihte önemli bir yer edinmiştir. Yüzölçümü olarak Türkiye’nin ikinci büyük şehri olan Sivas, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktasıdır.

Sivas Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanmaktadır?

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’nın şehre uzaklığı 22 km olup, havalimanına ulaşım en çok Sivas Rent a Car hizmetleri ile karşılanmaktadır. Günümüzde gittikçe daha da gelişen bir turizm’e sahip olan ilde, bu nedenlerden dolay,  buna paralel olarak oto kiralama şirketleri de büyük bir artış göstermiştir.

Sivas oto kiralama hizmetleri hem şehir merkezinde, hem de havalimanında bulunan ofisleri ile gelen turistlerin şehri keyifle dolaşmasını sağlamaktadır. Sivas Nuri Demirağ Havalimanında ki oto kiralama ofislerinden, haftanın yedi günü araç kiralamak mümkün olmaktadır.

Sivas araç kiralama şirketleri günlük, saatlik, aylık ve daha uzun süreli kiralamaları çok uygun fiyatlarla vermektedir. Benzinli araç, dizel otomatik araç ve dizel manuel araç çeşitleri ile müşterilerin her istediğini karşılamaktadırlar.

Sivas’ın tarihi ve doğal güzelliklerini büyük bir konfor içinde yaşamak isteyen müşterileri için araba çeşitleri de geniş bir yelpazeden oluşmaktadır. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı ve şehir merkezinde olan ofislerden lüks araç kiralamaları da mümkün olmaktadır.

Sivas Havalimanı-VAS Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Sivas Havalimanı-VAS lokasyonunda www.carliferentacar.com.tr güvencesiyle sizlerle, Sivas Havalimanı-VAS araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carliferentacar.com.tr

Blog

Sivas Havalimanı-VAS
Sivas Havalimanı-VAS
Whatsapp Telefon