Hakkımızda

Hakkımızda

Dünya standartlarında hizmet verme isteği, araç kiralama konusunda özgün, inovatif ve yenilikçi yaklaşımları benimseme gayreti ve şeffaflık üzerine inşa edilmiş yönetim politikalarımızla CarLife Rent A Car olarak, 2012 yılında çıktığımız yolcuğumuzu kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Araç kiralama çözümleri alanında yıllardır vermiş olduğumuz hizmetten elde ettiğimiz tecrübe; yeni ve mutlu müşterilere ulaşma konusunda sahip olduğumuz misyonu, yenilikçi çözümleri, kişiye özel yaklaşımları ve olası aksaklıklara karşı yüksek düzeyde kaliteli hizmet anlayışımızın zeminin oluşturmuştur.

Malatya ve bölgesinde başlayan serüvenimizin bugün Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış olması şüphesiz ki sahip olduğumuz şeffaf, güvenilir, dürüst ve profesyonel yönetim ilkelerimizin bir neticesidir. Car Life Rent A Car olarak, otomotiv sektörünün günümüzde vazgeçilmez ve temel ihtiyaçlar kategorisine giren kritik bir mahiyeti olduğu bilinciyle hareket ederek, kurumsal ve bireysel araç kiralama çözümleri üretmekteyiz. Kurumsal araç kiralama hizmetlerimiz arasında yer alan; filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama gibi çözümler, kurum ya da firmaların en az maliyetle lojistik ihtiyaçlarını karşılamaları adına özenle geliştirilmiştir.

Aynı şekilde bireysel araç kiralama talepleri için geliştirmiş olduğumuz çözüm önerileri her geçen gün genişleyen hizmet ağımız içerisinde Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde farklı tiplerde araçlarla sağlanmaktadır. Modern imkanların en efektif şekilde kullanıldığı araç filomuz, “müşteri memnuniyeti” ilkesine yönelik yüksek düzeyde hassasiyetimizle düzenli olarak yenilenir ve kaliteli hizmet alınması adına en uygun zemin sürdürülebilir ölçüde hazırlanır. Güçlü ve alanında uzman personellerimiz, yaşanabilecek olası aksaklıklar ya da kişisel taleplere en uygun çözümlerle kısa süre içerisinde en uygun aracı sahipleriyle buluşturmaktadır.

Modern dünya taşımacılığının en yoğun ve yaygın olarak tercih edilen yöntemi olan havayolu taşımacılığı kapsamında, hemen herkesin kolaylıkla araç sahibi olabilmesi adına yine özgün çözümler üretmekteyiz. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde bulunan ve merkezi konularıyla dikkat çeken her havalimanında sunmuş olduğumuz araç kiralama hizmetleriyle, havayolu taşımacılığı sonrasında şehirlerde özgürce hareket edilmesine aracılık ediyoruz. Havalimanlarından araç kiralanabilmesi ve şehir için ulaşımın kolaylıkla sağlanabilmesi adına üretmiş olduğumuz araç kiralama çözümleri, standardize edilmiş prosedürlerle işlemektedir.

İnovatif fikirlerimizin ve yenilikçi yönetim politikamızın en önemli ürünlerinden olan mobil uygulamamamız aracılığıyla yurtiçi ya da yurtdışından ülkemizin çeşitli bölgelerine ziyaret gerçekleştirecek olanlar için son derece cazip araç kiralama olanakları sunmaktayız. Araç filomuz içerisinde yer alan; lüks, ekonomik ve sportif gibi araç gruplarından herkesin kolaylıkla faydalanabilmesi ve kendisine en uygun araca sahip olabilmesi adına mobil uygulamamız detaylı bilgilere erişim sağlayabilmeniz için kolay kullanıma uygun bir biçimde dizayn edilmiştir.

Türkiye’nin hemen her bölgesinde yer alan havalimanlarından araç kiralamak, kurumsal araç kiralama çözümlerinden faydalanmak, bireysel araç taleplerini dönemlik olarak karşılamak ya da firmanız için lojistik maliyetleri en aza indirmek için Car Life Rent A Car olarak sunmuş olduğumuz araç kiralama çözümlerden faydalanabilirsiniz.  
Whatsapp Telefon