Mersin Şehir Merkezi

Mersin Havalimanı

Akdeniz’in en güzel şehirlerinden bir olan Mersin’de havalimanı bulunmamakla beraber, bu şehre uçuşlar Adana’da ki Şakirpaşa Havalimanı’ndan sağlanmaktadır. Çukurova’da yer alan havalimanından Mersin iline devamlı uçuşlar olmaktadır. Şakirpaşa Havalimanı Mersin dışında çevre illerde ki hava ulaşımı içinde önemli durak noktalarından biri olmaktadır.

Toros Dağları’nın eteğinde bulunan Mersin, tarihi ve doğal güzellikleri açısından Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olup, her gün bu ilimize birçok uçuş gerçekleşmektedir.  Gerek yerli gerekse yabancı turistlerin uğrak noktası olan şehir, yaz ve kış turizmi açısından oldukça gelişmiş durumdadır. Tropikal iklime sahip olan Mersin tarihi yerleri, dağları, denizi, yayları ve koyları ile gezilecek çok yere sahip bir ildir.

Şakirpaşa Havalimanı’ndan Mersin’e Ulaşım Nasıl Olmaktadır?

Havalimanı bulunmayan Mersin’e olan uçuşları sağlayan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na ulaşım için Mersin Rent a Car şirketleri oldukça iyi bir seçenek olmaktadır. Aynı zamanda Şakirpaşa Havalimanı’nda da Mersin’e ulaşım için araba kiralama ofisleri bulunmaktadır. Bu ofislerden haftanın yedi günü araç kiralamak mümkün olmaktadır.

Mersin oto kiralama açısından oldukça gelişmiş bir şehir olup, aynı zamanda hesaplı arabalı kiralama fiyatları ile bu şirketler hizmet vermektedirler. Havalimanında da ofisleri bulunan bu şirketler uçuş yapan yolcuların Mersin – Şakirpaşa Havalimanı arasında ulaşımlarının kolaylıkla gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Türkiye’nin 6.büyük havalimanı olan Şakirpaşa Havalimanı, 2,5 milyon metrekare yüzölçümü ile Mersin ile beraber çevre illere de hizmet vermektedir. Havalimanından Mersin’e gitmek için her zaman, Mersin araç kiralama ofislerinden, araba kiralamak mümkün olmaktadır.

Saatlik, günlük, aylık olarak kiralanabilen bu araçlar, havalimanından uygun fiyatlarla ve zahmetsiz Mersin’e ulaşmayı kolaylıkla sağlamaktadır. Bu ofislerden araç kiralamak için internet sitelerinden ve çağrı merkezlerinde de yardım istenebilip, anında bu yolla da istenen araç kiralanabilmektedir.Mersin Şehir Merkezi Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Mersin Şehir Merkezi lokasyonunda www.carliferentacar.com.tr güvencesiyle sizlerle, Mersin Şehir Merkezi araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carliferentacar.com.tr

Blog

Mersin Şehir Merkezi
Mersin Şehir Merkezi
Whatsapp Telefon